Kalite Politikamız

Vizyon

AGTC olarak vizyonumuz , doktorlar, klinisyenler ve araştırmacılar ile insan hastalıklarının genetik ve genomik temelini aydınlatmak için araştırmalar yapmak, yeni genetik bilgileri klinik uygulamalara dönüştürmek için programlar geliştirmek, insan ve toplum sağlığına çözümler üreterek bölgemizde ve ülkemizde genetik & sağlık alanında referans bir merkez olmaktır.

Misyon

AGTC olarak misyonumuz ‘’ Genetik Şifreniz Yaşam Kaliteniz’’ sloganı ile yola çıkarak, sağlık ve genetik alanında en güncel bilgi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, etik, yasal ve sosyal yaklaşımları dikkate alarak bireylerin klinik bilgileri ve genetik bilgileri ışığında hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlık çözümleri sunmaktadır.

NEDEN AGTC?

Bizi Seçmeniz için birçok neden var!

PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

En güncel bilimsel bilgi, tanı ve tedavi yöntemleri ile Genetik Değerlendirme yanında Klinik Değerlendirme ve Tanı , Genetik Danışmanlık hizmetleri, Laboratuvar hizmetleri ve AR&GE projeleri ile doktorlar, hastalar ve bireylere en iyi şekilde sağlık hizmetleri sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Etik, ahlaki, temel ve evrensel değerlerden ödün vermeden hasta/kişi haklarına ve mahrumiyetine saygıyla yaklaşarak, kişisel sağlık çözümleri sunmaktadır.

TEST YELPAZEMİZ

Kapsamlı genetik test ve panel listeleri ile kalıtsal hastalıklar, edinsel hastalıklar, infertilite, doğum öncesi ve doğum sonrası testler ve sağlık ta ki bir çok alan da erken değerlendirme, sağlam bir teşhis ve izleme yöntemi sunmaktadır.

EKİBİMİZ

Konusunda uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile kişi odaklı yaklaşım sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin İletişime Geç